VÁŠ KOŠÍK

SOUND, LIGHT & EVENT

Service

EVENTS

Firemní akce

Nadšení partnerů, zákazníků či zaměstnanců je pro Vaši firmu tou nejlepší vizitkou. A aby tomu tak bylo, je potřeba mít na firemních akcích kvalitní zvuk, skvělý obraz a profesionální team, který se o vše postará. Proto Vám uspořádáme firemní či společenskou akce na klíč. Zařídíme vše, na co jen pomyslíte. Spolupráce s významnými partnery jako Bohemia Sekt, PMDP Plzeň či Evobus je zárukou, že s námi nešlápnete vedle.

Koncerty

Pořádáte koncert a nemáte vlastní techniku? Nebo jste kapela, která shání ozvučení a nasvícení vlastního koncertu? Pomůžeme Vám. Máme za sebou koncerty s kapelami jako MIRAI, POETIKA, SUPPORT LESBIENS, Semtex, Brutus, Zvlášňý škola, Lucie revival, Kabát revival west,  Anakonda Benda,  zpěvačky Magda Malá, Ilona Csáková, Monika Absolonová a dalsí. Vlastníme profesionální zvukový aparát a světelný park včetně digitálních pultů.

Více naleznete v sekci pronájem techniky.

Event & Service

Plánujete firemní či soukromou akci? Nevíte, jak a co udělat? Pak se obraťte na nás. Rádi Vám s přípravou Vaší firemní či soukromé akce pomůžeme nebo ji celou zorganizujeme na klíč. Představám se meze nekladou… Spolupráce na projektech Bez Frází, talentových show, rozsvícení vánočních stromů a mnoho dalšího. V sekci pronájem techniky naleznete naše technické i party vybavení. Na Vaší akci můžeme dodat také moderátory, Dj´s, kapely, foto-video, prostě vše, na co si jen vzpomenete.